Lunch

Lunch w Warszawie

BAR BUBBLES

Lunch w Warszawie

tylko w Bubbles!

Specjalnie na życzenie naszych Gości, w Bubbles postanowiliśmy wprowadzić ofertę lunchową! Przygotowaliśmy dla Was najlepszy lunch w Warszawie, który będzie idealnym rozwiązaniem na spędzenie czasu podczas przerwy w pracy, zjedzenie pysznego, świeżego posiłku w dobrej cenie oraz spędzenie czasu ze znajomymi w klimatycznym miejscu. Pomimo mnogości restauracji oraz różnego rodzaju knajpek, wcale nie jest łatwo znaleźć miejsce, gdzie można zjeść dobry lunch w Warszawie. To, czym wyróżnia się bar Bubbles to przede wszystkim świetna jakość składników, a także wyjątkowy smak naszych dań. Satysfakcja i zadowolenie naszych Gości jest dla nas najważniejsze, dlatego każde danie, również lunchowe, jest zawsze świeże, pyszne, przygotowane starannie, z dbałością o każdy szczegół.

Najlepszy lunch w Warszawie 

W Bubbles na lunch zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00 – 16:00. Każdego dnia obowiązuje inne menu lunchowe, w którym zawsze znajdziecie dwie pozycje – mięsną oraz wegetariańską. W zestawie obiadowym, oprócz dania głównego, każdego dnia serwujemy inną zupę oraz domowy kompot. Koszt lunchu wynosi 25 zł.

Menu lunchowe Bubbles Bar Warszawa

Jeśli szukasz dobrego, sprawdzonego miejsca na pyszny lunch w Warszawie w porze popołudniowej, Bubbles jest najlepszym wyborem! Dzięki temu, że menu zmienia się codziennie możecie mieć pewność, że dania są świeże, przygotowywane tego samego dnia. Dogodna lokalizacja, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa sprawia, że Bubbles jest faworytem wśród lokali gastronomicznych w stolicy, zarówno na wyśmienitą kolację przy kieliszku szampana, jak i prosty, sycący lunch w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!