Zespół

Nasz

Zespół

Najlepszy bar w Warszawie

W Bubbles tworzymy zgraną ekipę, która wie jak sprawić radość swoim Gościom.
Dbamy, aby na talerzach odwiedzających znajdowały się potrawy najwyższej jakości, przygotowywane z najlepszych składników. Stawiamy na mieszankę tradycyjnych, znanych w wielu domach smaków z nowoczesnością. Wszystko da się pogodzić, a najbardziej udane z naszych eksperymentów kulinarnych, można znaleźć w menu. Nie ma większej satysfakcji z naszej pracy, niż wyrazy uznania płynące od naszych Gości po zakończonym posiłku. Dlatego Bubbles to najlepszy bar w Warszawie.

A że wypełniamy żołądki i serca coraz większego grona fanów dobrej kuchni, przyjemność z pracy w Bubbles stale rośnie! 🙂

 

Tomasz Pydyś, Bar Bubbles, najlepszy bar w warszawie

Tomasz Pydyś

Właściciel Bubbles Bar

 

Jestem absolutnie zakochany w dobrym jedzeniu i bąbelkach. Można nazwać mnie pracoholikiem, któremu na sercu leży to, aby Bubbles, którego projekt zrodził się w mojej głowie, stale zaskakiwał największym wyborem szampanów, cavy i prosecco w Polsce. Przez 12 lat zdobywałem doświadczenie, pracując w najlepszych restauracjach w Warszawie. Uwielbiam podróżować, poszukiwać nowych miejsc i smaków. Dwa kółka, skoki ze spadochronu i wakeboard to po gotowaniu i szampanie moje pozostałe miłości.

Seweryn Piechowicz

Szef Kuchni

 

Od zawsze kochałem gotowanie, więc wybór zawodu był dla mnie rzeczą naturalną i oczywistą. Motto, jakim kieruję się każdego dnia w kuchni to: „nie podawaj Gościom czegoś, czego sam byś nie chciał zjeść”. Nie zawsze jest to dla wszystkich oczywiste… Uwielbiam gotować na świeżych i naturalnych produktach o co troszczy się między innymi Pani Edyta, dbająca o nasze zioła!

Seweryn, Bar Bubbles, najlepszy bar w warszawie

Magda

 

Magda, Bar Bubbles, najlepszy bar w warszawie

KELNERKA

W Bubbles zajmuję się tym, aby nasi Goście otrzymywali na swoje stoły najwyższej jakości nalewki i konfitury. Zdobywające sławę w okolicy śliwki w czerwonym winie z kruszonką i lodami waniliowymi, to właśnie mój pomysł. Podchodzę do życia optymistycznie, co ułatwia funkcjonowanie zarówno mnie, jak również mojemu otoczeniu. Kocham pizzę i jazdę na nartach zimą oraz rolkach latem.

Edyta

 

Edyta, Bar Bubbles, najlepszy bar w warszawie

POMOC KUCHENNA

Kocham kwiaty. Uwielbiam je zarówno dostawać, jak i hodować. W Bąbelkach dbam o to, aby zioła naszych wspaniałych kucharzy były szczęśliwe, zdrowe i dawały szczęście na talerzach!

Marcin

Marcin, Bar Bubbles, najlepszy bar w Warszawie

KELNER

Zaciekawiony historią szampana postanowiłem dołączyć do zespołu Bubbles. Lubię ludzi i swoją pracę. Na pytanie, „co słychać?” zawsze odpowiadam: – Nieustające pasmo sukcesów! Jestem pierwszym fanem sernika w  Bąblach. Ciągle uczę się smaków i zapachów jakie mogą występować w winach. Moje motto: – Nie jestem idealny, ale pracuję nad tym. Prywatnie mąż i ojciec. Miłośnik dobrego kina i wyłącznie przepysznej kuchni.

BĄBELKI W BUBBLES

Bubbles to nie tylko Szampania, do wyboru również szeroki wybór win z Włoch i Hiszpanii. Wielbicieli mocnych trunków czeka spotkanie z wielkimi markami klasycznych alkoholi, oraz niespodziankami z rodzimych gorzelni.