Zespół

Nasz

Zespół

Najlepszy bar w Warszawie

 

W Bubbles tworzymy zgraną ekipę, która wie jak sprawić radość swoim Gościom.
Dbamy, aby na talerzach odwiedzających znajdowały się potrawy najwyższej jakości, przygotowywane z najlepszych składników. Stawiamy na mieszankę tradycyjnych, znanych w wielu domach smaków z nowoczesnością. Wszystko da się pogodzić, a najbardziej udane z naszych eksperymentów kulinarnych, można znaleźć w menu. Nie ma większej satysfakcji z naszej pracy, niż wyrazy uznania płynące od naszych Gości po zakończonym posiłku. Dlatego Bubbles to najlepszy bar w Warszawie.

A że wypełniamy żołądki i serca coraz większego grona fanów dobrej kuchni, przyjemność z pracy w Bubbles stale rośnie! 🙂

 

Tomek - właściciel Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

Tomasz Pydyś

Właściciel Bubbles Bar

 

Dobre jedzenie i pyszne bąbelki to jest to, co Tomek lubi najbardziej. Poświęca Bubbles całą swoją energię i czas, bo to miejsce jest jego drugim domem. Niestrudzenie poszukuje nowych smaków, zapachów i inspirujących miejsc. Jak znajdzie wolną chwilę realizuje swoje pozostałe pasje: motoryzację, skoki ze spadochronu i wakeboard. Jego marzeniem jest uczynić z Bubbles miejsce o największym wyborze szampana, prosecco i cavy w Polsce.

Seweryn Piechowicz

Szef Kuchni

 

Dla Seweryna gotowanie to nie tylko zawód, ale i pasja. Już będąc dzieckiem wiedział, że zostanie kucharzem. Uwielbia gotować na świeżych warzywach i naturalnych produktach i nigdy nie podałby gościom czegoś, czego sam by nie chciał zjeść.

Seweryn - szef kuchni Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

Magda

 

Magda - kelnerka Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

KELNERKA

Próbowaliście kiedyś w Bubbles śliwki w czerwonym winie z kruszonką i lodami waniliowymi? Nie? To błąd, który jak najszybciej trzeba nadrobić, bo deser ten stał się niemal kultowy, a powstał w głowie Magdy, która jest odpowiedzialna za nalewki i konfitury. Prywatnie zajada się pizzą, zimą jeździ na nartach, latem na rolkach.

Edyta

 

Edyta pomoc kuchenna Bubbles Bar, najlepszy bar w Warszawie

POMOC KUCHENNA

Edyta dba o zioła, bez których nie byłoby w Bubbles tylu pysznych i aromatycznych potraw. Jej pasją jest hodowla i pielęgnacja kwiatów, bardzo je lubi również dostawać. Kolorowy i pachnący bukiet zawsze poprawia jej nastrój. Uważa, że bez kwiatów życie byłoby dużo smutniejsze.

Karolina

 

Karolina - kelnerka Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

KELNERKA

Jest wulkanem pozytywnej energii, w jej towarzystwie nie można czuć się smutno. Lubi rozmawiać z ludźmi i okazuje im zainteresowanie i empatię. Prywatnie miłośniczka aktywnego spędzania czasu, gdy nie jeździ na wycieczki rowerowe i zapałem ogląda kino akcji.

Marcin

 

Marcin - kelner Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

KELNER

Zawsze interesowała go historia szampana, aby ją zgłębić dołączył do zespołu Bubbles. Tam odkrył swoje kolejne pasje, jakimi są praca z ludźmi i obłędny w smaku sernik z kruszonką. Jest miłośnikiem dobrego kina, pysznej kuchni i swojej rodziny. Jego motto życiowe brzmi: „Nie jestem idealny, ale pracuję nad tym.” I coś w tym rzeczywiście jest!

Rafał

 

Rafał - kelner Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

KELNER

Rafał czerpie energię z pracy z ludźmi. Jak sam mówi, jest tutaj po to, aby sprawić, żeby chwile spędzone w Bąblach stały się dla Gości niesamowitym przeżyciem. Uśmiech i pozytywna energia jaki wokół siebie roztacza natychmiast się udzielają. Zawsze służy radą i pomocną dłonią. Jest absolwentem dziennikarstwa, po godzinach oddaje się innej swojej pasji, jaką jest się wokalistyka.

Kamil

 

Kamil - kucharz Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

KUCHARZ

Jego przygoda z kuchnią zaczęła się w wieku nastoletnim, kiedy to przygotowywał obiady dla siebie samego. Szybko zaszczepił się w nim bakcyl gastronomiczny i tak jest do dziś. Pomimo, że praca w kuchni jest ciężka i wymagająca, nie zamieniłby jej na żadną inną. Jak sam mówi, uśmiech na twarzach gości umacnia go w poczuciu, że wybrał najlepszą z możliwych dróg zawodowych.

Darek

 

Darek - kucharz Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

KUCHARZ

Młody, ale niezwykle zdolny absolwent szkoły gastronomicznej, prawdziwy pasjonat gotowania. Kiedy nie eksperymentuje z nowymi smakami i zapachami, zajmuje się majsterkowaniem, wędkowaniem albo…naprawianiem samochodu. Jak mówi, potrafi naprawić wszystko oprócz silnika. Prawdziwa złota rączka!

BĄBELKI W BUBBLES

Bubbles to nie tylko Szampania, do wyboru również szeroki wybór win z Włoch i Hiszpanii. Wielbicieli mocnych trunków czeka spotkanie z wielkimi markami klasycznych alkoholi, oraz niespodziankami z rodzimych gorzelni.