Catering Świąteczny

Catering

Świąteczny

Catering Świąteczny

Święta Bożego Narodzenia w polskich domach kojarzą się przede wszystkim z ciepłą, rodzinną atmosferą, wspólnie spędzanymi chwilami, a także z tradycyjnymi świątecznymi potrawami. Chyba każdemu z nas słowa „Boże Narodzenie” przywodzą na myśl bogato zastawiony stół z dwunastoma daniami i smakami, które kojarzą się z dzieciństwem i rodzinnym domem. Jednak przygotowania do Świąt są niezwykle czasochłonne i bardzo często po prostu męczące.

Dla wszystkich tych, którzy nie mają wystarczająco czasu lub siły aby spędzić długie godziny na przygotowywaniu świątecznego jedzenia przygotowaliśmy specjalną ŚWIĄTECZNĄ OFERTĘZnajdziecie w niej nie tylko popisowe dania z Bubbles, ale również typowe świąteczne dania, zupy i desery. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy w świątecznych przygotowaniach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą świąteczną ofertą na wynos!

Zamówienia przyjmujemy do 17.12.2021.
Termin odbioru zamówionych potraw: 22- 23.12.2021 w godzinach 12:00-21:00

Zamówienia prosimy wysyłać na adres: office@bubbles.com.pl

Wypełnione formularze zamówień prosimy wysyłać na adres: office@bubbles.com.pl

Skomponuj swoje menu wigilijne

Prezenty dla Pracowników

Ręcznie zdobione pierniki

Podaruj wyjątkowe pierniki dla swoich pracowników. Ręcznie zdobione, wypełnione lukrem pierniczki to wspaniały podarunek dla pracowników. Pachnące, wyjątkowe pierniki to lukrowy świąteczny rarytas. Pierniki dostępne są w różnych wielkościach i cenach do uzgodnienia.

Spersonalizowane Świąteczne paczki

Prezenty dla pracowników to doskonała forma podziękowania im za wspólną pracę i wysilek, które wkładają w rozwój firmy. W Restuaracji Bubbles przygotujemy Państwu spersonalizowane paczki w których pracownicy znajdą ręcznie zdobione pierniki, pachnące szynki, zagrodowe sery, aromatyczne herbaty, oliwy i inne dodatki. Przygotujemy dla Państwa paczki już od 100 zł.

Dostępne od ręki

Wszystkie paczki dla Państwa pracowników przygotujemy na życzenie i zamówienie, które należy składać mailowo.