Co nas wyróżnia

Co nas

wyróżnia?

Dobry Bar to taki który?

 

Dobry Bar w Warszawie szczyci się pełną salą gości, ciężko dostępną rezerwacją stolika, smacznymi potrawami i wiedzą kulinarną kucharzy. Dobra kuchnia to taka, dzięki której goście restauracji uśmiechają się, a ich talerze wracają do nas puste. Przez wszystkich polecany bar w Warszawie – Bubbles, takie widoki ma na co dzień

Dobry bar w Warszawie to miejsce chętnie odwiedzane przez gości oraz takie, do którego się wraca.

 

Wiele razy na początku naszej drogi zastanawialiśmy się, czy Bubbles to dobry bar w Warszawie. Można u nas smacznie zjeść, kuchnię tradycyjną polską oraz łączoną ze smakami całej Europy. Do każdego dania możemy polecić wspaniałego szampana, który doda tylko doborowego smaku potrawom. Atmosfera w naszym lokalu panuje przyjazna oraz na każdą okoliczność. Można u nas zjeść romantyczną kolację, rodzinny obiad czy biznesowy lunch. Wiele musieliśmy przejść, aby zobaczyć uśmiechnięte twarze klientów, którzy do nas wracają. Więc w czym tkwi nasz sukces, że Bubbles to polecany bar w Warszawie?

 

 

 

Lokalizacja to podstawa

Działalności baru i restauracji

Bubbles mieści się na Placu Piłsudskiego w centrum Warszawy. Zadbaliśmy o to, aby w mieście była informacja o tym, że dobry bar w Warszawie to my i jak do nas trafić. Zdawaliśmy sobie sprawę, że spacer czy atrakcje, które dzieją się w Śródmieściu, mogą sprowadzić do nas głodnych klientów, których trzeba smacznie nakarmić. Łatwo dostępny bar ze smacznym jedzeniem, to polecany bar w Warszawie.

Jakość potraw to gwarancja powrotów

Naszym marzeniem było karmić gości naszej restauracji, tak aby opinia „dobry bar w Warszawie” rozprzestrzeniała się wśród mieszkańców stolicy. Podstawą naszej kuchni są świeże składniki i przyprawy. Dbałość o takie „szczegóły” nadała nowego smaku naszym daniom i umożliwiła rozwijanie się kulinarnie naszych kucharzy. Niejednokrotnie wprowadziliśmy już do karty dań ich pomysły, którymi zachwycają się goście. Podawane przez nas talerze z jedzeniem są kolorowe i pełne smaku. Kompozycje ułożenia wszystkiego sprawiają większą ochotę na zjedzenie zamówionych dań, a Bubbles to polecany bar w Warszawie z czystym sumieniem.

Uśmiech za uśmiech

wykwalifikowany i przyjazny personel

Polecany bar w Warszawie zawsze będzie miał gości, którzy przychodzą z polecenia. Dobrą opinie trzeba sobie wyrobić poprzez świeże i smaczne dania.

Wiele można zdziałać samemu, ale dobry bar w Warszawie to sukces nie jednej osoby, lecz całego zespołu. Personel, który jest zatrudniony w lokalu kulinarnym, musi mieć doświadczenie i wiedzę. Nie można mylić ryb, mięsa, ani smażyć steka „well done” jako „rare” i odwrotnie. Kucharz musi z zamiłowaniem podchodzić do swojej pracy, gotować z pasji i dbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół na talerzu. Personel na sali tj. kelnerzy muszą być osobami zainteresowanymi, co dzieje się na kuchni, znać bar oraz kartę dań, a przede wszystkim być osobami schludnymi, kulturalnymi i niedającymi się sprowokować. Przyjazny uśmiech z pewnością się zwróci. Polecany bar w Warszawie to taki, dzięki któremu przyjazne podejście do gości sprawia, że chcą oni wrócić do nas następnym razem.

 

 

Interesująca nazwa zachęca klientów

To, co przyciąga gości restauracji z zewnątrz, by mogli stwierdzić, że dobry bar w Warszawie to nasz bar, to z pewnością nazwa lokalu – Bubbles. Wzięła się od serwowanych przez nas fantastycznych i delikatnych w smaku bąbelków, czyli szampanów. Specjalnie dla naszych gości zadbaliśmy, aby mogli wypić bąble w najlepszym wydaniu.

Jest wiele czynników sprawiających, że polecany bar w Warszawie to Bubbles. Odnieśliśmy sukces, ale bardzo dużo na niego pracowaliśmy. Każdego dnia myśląc o naszych gościach, przygotowywaliśmy najlepsze potrawy podawane na stoły, sprowadzaliśmy najlepsze szampany, zaspokoiliśmy nawet najbardziej wymagające kubki smakowe.

Chcesz mieć dobry bar w Warszawie jak nasz? Mamy dla Ciebie radę. Zanim postawisz komuś jedzenie na stole, pomyśl, czy sam byś to zjadł i czy byłbyś z tego dania zadowolony i nim najedzony.

Tymczasem zapraszamy do Bubbles!