Mundial 2018


Mundial 2018

Już 14 czerwca rozpoczyna się wielkie wydarzenie dla fanów piłki nożnej – Mundial 2018. Tegoroczne Mistrzostwa świata odbywają się w Rosji. Wezmą w nich udział reprezentacje narodowe 32 krajów, które zostały podzielone na 8 grup. Spotkania będą miały miejsce na 12 stadionach w 11 rosyjskich miastach.

Wszystkie 64 mecze będziemy mogli obejrzeć w Telewizji Polskiej. Sport i kibicowanie sprzyjają jednak spotkaniom towarzyskim i wspólnemu dopingowaniu faworytów.

Co 4 lata sympatycy piłkarskich rozgrywek mają okazję do świętowania wraz z innymi kibicami. Podpowiadamy kiedy i gdzie możecie obejrzeć mecze i poczuć atmosferę stadionu.

Strefy kibica – przestrzeń do wspólnego przeżywania piłkarskich emocji

Mundial 2018; gdzie oglądać Mundial; transmisje na żywo Mundial 2018; Bubbles Bar Warszawa; strefy kibica Mundial 2018;

Poszczególne miasta w Polsce organizują specjalne wydarzenia i atrakcje związane z Mistrzostwami Świata 2018. Powstaną specjalne strefy kibica, gdzie fani rozgrywek będą mogli obejrzeć mecze i wraz z innymi doświadczyć atmosfery zmagań poszczególnych reprezentacji na boisku.

Harmonogram Mundialu 2018 wyznacza terminy działania stref kibica. Oczywiście najatrakcyjniejsze będą mecze Reprezentacji Polski, mecze faworytów Mundialu oraz mecze finałowe. Z pewnością przyciągną one najliczniejszą grupę amatorów piłki nożnej przed telewizory i do stref wspólnego kibicowania, gdzie transmisje spotkań będą wzbogacone o różnorodne atrakcje dla całych rodzin.

Terminarz najważniejszych spotkań

Polska została przydzielona, na podstawie losowania, do grupy H wraz z Japonią, Kolumbią i Senegalem.

Mundial 2018; gdzie oglądać Mundial; transmisje na żywo Mundial 2018; Bubbles Bar Warszawa; strefy kibica Mundial 2018;

Mecze Reprezentacji Polski:

19 czerwca – 17:00 Polska – Senegal (Moskwa)
24 czerwca – 20:00 Polska – Kolumbia (Kazań)
28 czerwca – 16:00 Polska – Japonia (Wołgograd)

Najciekawsze spotkania pierwszej rundy fazy grupowej:

15 czerwca – 20:00 Portugalia – Hiszpania (Soczi)
17 czerwca – 20:00 Brazylia – Szwajcaria (Rostów)
17 czerwca – 17:00 Niemcy – Meksyk (Moskwa)

Mecze fazy pucharowej

1/8 finału – 30 czerwca – 3 lipca

Ćwierćfinały – 6 – 7 lipca
Półfinały – 10 – 11 lipca
Mecz o 3 miejsce – 14 lipca
Finał – 15 lipca

Oficjalne strefy kibica w Warszawie wspierane przez miasto

Władze Warszawy ogłosiły, że nie będzie jednej dużej strefy kibica na Mundial 2018. Stolica przygotowuje dzielnicowe strefy przeznaczone do wspólnego kibicowania. Ogłoszono już siedem oficjalnych lokalizacji, w których zostaną zorganizowane transmisje oraz dodatkowe atrakcje dla fanów sportowych wrażeń. Dobór lokalizacji ma zapewnić dostępność dla mieszkańców dwóch, trzech dzielnic. Stąd też dzielnice będą wspierać się w organizacji wydarzeń.

  1. Bemowo – Amfiteatr im. Michaela Jacksona, ul. Raginisa
  2. Bielany – Serek Bielański (teren przy stacji metra Słodowiec)
  3. Targówek – Park Bródnowski
  4. Praga-Południe – przy Centrum Handlowym Promenada
  5. Śródmieście – przy Pałacu Kultury i Nauki (od strony Al. Jerozolimskich)
  6. Ursynów – Kopa Cwila
  7. Wola – Amfiteatr w Parku Sowińskiego/Park Moczydło

Większość stref planuje transmisje wszystkich meczy mundialowych, zarówno fazy grupowej, jak i fazy pucharowej. Poszczególne strefy będą otwarte według zaplanowanego wcześniej harmonogramu. Na kibiców będą czekać gry i zabawy, konkursy z nagrodami, animacje oraz ciekawe atrakcje dla najmłodszych amatorów piłki nożnej. Dodatkowo w strefach będą zlokalizowane punkty gastronomiczne zapewniające napoje i przekąski. Przedstawiciele dzielnic zapowiedzieli, że na terenie stref kibica będzie obowiązywał zakaz wnoszenia alkoholu.

Mundial 2018 na Stadionie Narodowy PGE

Pierwszy mecz Polaków (19 czerwca o godzinie 17:00) ok 70 tysięcy osób będzie mogło obejrzeć na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkanie będzie transmitowane na czterech telebimach 16×9 metrów, które zostaną umieszczone na płycie Stadionu. Na ten dzień PGE Narodowy stanie się nie tylko miejscem transmisji meczu, ale również występów muzycznych, animacji oraz licznych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Wstęp na stadion jest płatny. Bilety na płytę na płytę i trybuny to koszt od 10 do 30 zł. Za wejście do strefy VIP zapłacimy od 369 zł.

Czeka nas miesiąc sportowych emocji. Bądźmy całym sercem z naszą reprezentacją i życzmy im sukcesu na Mundialu.

Mundial 2018 w Bubbles

Mundial 2018; gdzie oglądać Mundial; transmisje na żywo Mundial 2018; Bubbles Bar Warszawa; strefy kibica Mundial 2018;

Nie tylko w strefach kibica patronowanych przez miasto stołeczne będzie można poczuć ducha piłkarskich emocji. Liczne firmy i lokale gastronomiczne planują transmisje meczów Mundialu 2018 na żywo oraz ciekawe atrakcje dla kibiców.

Jednym z takich miejsc jest restauracja Bubbles. Na specjalnych telebimach będą wyświetlane spotkania Mistrzostw Świata. Wspólne dopingowanie drużyn, oglądanie meczów w dużym formacie i większym gronie zapewnią niezapomniane wrażenia amatorom piłki nożnej. Na sportowych fanów będą czekały również ciekawe atrakcje i niespodzianki.

Bubbles to świetne miejsce do przeżywania tego piłkarskiego święta. Restauracja jest zlokalizowana w centrum Warszawy. Zapewnia przyjemną atmosferę i profesjonalną obsługę, oraz ogródek na świeżym powietrzu.

Ponadto atutem Bubbles jest atrakcyjne menu i długa lista przystawek, które świetnie sprawdzą się jako przekąski podczas meczów.

Trzymamy kciuki za naszą drużynę i zapraszamy do kibicowania razem z nami!

Categories