O nas

Restauracja & Bar

Bubbles

Restauracja Bubbles

KULTOWY BAR W WARSZAWIE

Bubbles jako kultowy bar w Warszawie na gastronomicznej mapie Stolicy pojawił się w roku 2009. Naszym celem było stworzenie unikatowego miejsca, w którym połączymy miłość do jedzenia z jeszcze większą miłością do bąbelków. 

Idea wykreowania miejsca, które będzie odpowiadało młodzieży, a tym bardziej dorosłym, urodziła się w naszych głowach po wizytach w dziesiątkach barów na rynku lokalnym oraz w Londynie. Restauracja Bubbles to miejsce zupełnie inne od pozostałych. 

To nasz drugi dom, gdzie każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby Bubbles był określany jako kultowy bar i restauracja w Warszawie.

Jedzenie i szampan

Kochamy jeść i kochamy szampana, dlatego staramy się każdego dnia łączyć tę pasje, abyśmy mogli zaserwować naszym klientom wspaniałe, świeże i smaczne dania oraz największy wybór bąbelków w Warszawie. Rzeczy przeciętne można stworzyć, natomiast rzeczy wybitne, niezależnie od dziedziny życia, rodzą się z pasji. Bycia restauratorem, szefem kuchni czy kucharzem można się nauczyć, jednak my staramy się zawsze usiąść na miejscu gościa i z jego perspektywy spojrzeć na Bubbles. To Wy popychacie nas do coraz to nowszych pomysłów, to dzięki Wam stajemy się coraz lepsi. Naszym klientom zawdzięczamy nagrody Złoty Widelec, czy obecność naszego baru w przewodnikach takich, jak Gault & Millau.

Nasza restauracja w Warszawie to także miejsce, gdzie możesz zorganizować urodziny, Dzień Ojca, czy przyprowadzić ukochaną na romantyczny wieczór. Macie jakieś prośby? Niecodzienne życzenia związane z Waszymi ulubionymi daniami? Nic prostszego! 

Nasz Szef Kuchni to prawdziwy czarodziej, który stworzy dla Ciebie wymarzony posiłek. Może pamiętasz z lat dziecinnych z wyjazdów do babci kluski lane, na prawdziwym rosole? Czy też smak botwinki z prawdziwych młodych buraków, domowe pierożki, jakich nie zjesz nigdzie indziej? W Bubbles spełniamy marzenia. 

Zadzwoń, zrób rezerwacje, porozmawiaj z naszym Szefem Kuchni a z pewnością lata dziecinnych smakołyków powrócą ze zdwoją siłą.

Wyjątkowa atmosfera

„Słyszy każdy, a słucha tylko nieliczny” jak mawiał wieszcz, dlatego my staramy się być tą grupą nielicznych, którzy ponad miarę cenią sobie opinie naszych gości. Jesteśmy do Waszej dyspozycji każdego dnia. Zależy nam na tym, aby Bubbles określano jako kultowy bar w Warszawie, bar inny od wszystkich, gdzie do wspaniałej swojskiej kaszanki z przepyszną cebulką można napić się wytwornych lub mniej szampanów. Twórzmy Bubbles razem, twórzmy wyjątkową atmosferę a czas spędzony w Bubbles będzie niesamowitym przeżyciem.