Zwiedzaj i jedz

Zwiedzaj

i jedz

Bar Bubbles

Zwiedzaj i jedz

 

Będąc w stolicy, zastanawialiście się jaki bar Warszawa centrum poda Wam na stole najsmaczniejsze dania? Gdzie wypijecie wyborne trunki do posiłku albo choć zachwyci Was wystrój i atmosfera danego miejsca? Na wszystkie pytania odpowiedź jest oczywista – Bubbles!

Warszawa jest miejscem przepełnionym lokalami restauracyjnymi, ale bar Warszawa centrum jest tylko jeden. Bubbles ma świetną lokalizację na Placu Piłsudskiego. Stare przysłowie mówi „wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”, tak samo jest z naszym barem. Wiele różnych i prestiżowych miejsc kulturalnych znajduje się w sąsiedztwie, co nadaje większego znaczenia naszemu lokalowi, m.in. Teatr Narodowy czy też Pałac Prezydencki. Restauracja posiada własną aurę, która sprawia, że dania oraz trunki, a przede wszystkim szlachetne szampany, smakują wybornie. Pomimo luźnej atmosfery, Bubbles to też bar z klasą.

Śródmieście w stolicy to dzielnica pełna kulturalnych i kulinarnych doznań. Bar Warszawa Centrum ma najlepsze dania i szampany w tym obszarze.

 

Centrum Warszawy

W najbliższym sąsiedztwie można znaleźć niewiele konkurencyjnych lokali, ale na ich tle Bubbles bar Warszawa centrum wyróżnia się daniami i oferowanymi szampanami. Trunki pochodzą prosto z Szampanii, regionu Francji, gdzie produkuje się je w podziemnych winiarniach. Nasz dobrze wykwalifikowany i doświadczony zespół kucharzy sprawi, że podane dania sprostają każdym kubkom smakowym. Zawsze świeże składniki i przyprawy to podstawa naszej kuchni.

 

Najbardziej popularny Bar Warszawa Centrum mieści się przy placu Piłsudskiego, Bubbles. Najlepsza oferta i ciekawa atmosfera.

Do Bubbles bar Warszawa centrum warto wstąpić, idąc lub wracając z galerii sztuki Kordegarda, Teatru Narodowego, Teatru Wielkiego Opery Narodowej czy Muzeum Teatralnego. Smaczne posiłki spotęgują wrażenia na spektaklach, a wspaniałe bąbelki udekorują wyśmienity i udany wieczór. Niedaleko również można zobaczyć Kościół Seminaryjny, Pałac Prezydencki, Pomnik Józefa Poniatowskiego, Bolesława Prusa i Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Bar Warszawa centrum otoczony jest również z jednej strony Ogrodem Saskim. Park miejski urządzony w stylu francuskim przez Augusta II Mocnego, później jego styl został zmieniony na angielski. Jest pierwszym publicznym ogrodem miejskim w kraju. Na terenie całego Ogrodu Saskiego można zobaczyć Wielką Fontannę, Zegar Słoneczny, Pomnik Marii Konopnickiej, płyty i kamienie upamiętniające niektóre wydarzenia oraz oczywiście Pałac Błękitny i Grób Nieznanego Żołnierza upamiętniający żołnierzy poległych w walce o niepodległość.

Bar Warszawa centrum Bubbles to nie jest kolejna restauracja na liście kulinarnej w Śródmieściu. Bubbles to przede wszystkim świeże i zdrowe dania, przyrządzone z kulinarnym sercem przez naszych szefów kuchni. Mają oni głowy zawsze pełne pomysłów, niektóre już zdążyliśmy wprowadzić do menu. Nie boimy się mieszać tradycyjnych i polskich smaków z europejskimi. Do każdego dania polecamy również szlachetny trunek, jakim jest szampan. Dużo najprawdziwszych bąbelków tylko poprawi smak serwowanych przez nas dań.

Jeśli nie masz pojęcia co robić w słoneczny dzień w stolicy, Bubbles bar Warszawa centrum ma zawsze drzwi otwarte dla wszystkich, a w koło pełno kulturalnych atrakcji dla każdego.