Lunch

Lunch w Warszawie

BAR BUBBLES

Lunch w Warszawie

tylko w Bubbles!

Specjalnie na życzenie naszych Gości, w Bubbles postanowiliśmy wprowadzić ofertę lunchową!

Najlepszy lunch w Warszawie 

W Bubbles na lunch zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00 – 16:00.

Każdego dnia obowiązuje inne menu lunchowe, w którym zawsze znajdziecie dwie pozycje – mięsną oraz wegetariańską.

W zestawie obiadowym, oprócz dania głównego, każdego dnia serwujemy inną zupę oraz domowy kompot. Koszt lunchu wynosi 45 zł.

Przygotowaliśmy dla Was najlepszy lunch w Warszawie, który będzie idealnym rozwiązaniem na spędzenie czasu podczas przerwy w pracy, zjedzenie pysznego, świeżego posiłku w dobrej cenie oraz spędzenie czasu ze znajomymi w klimatycznym miejscu. Pomimo mnogości restauracji oraz różnego rodzaju knajpek, wcale nie jest łatwo znaleźć miejsce, gdzie można zjeść dobry lunch w Warszawie.

To, czym wyróżnia się bar Bubbles to przede wszystkim świetna jakość składników, a także wyjątkowy smak naszych dań. Satysfakcja i zadowolenie naszych Gości jest dla nas najważniejsze, dlatego każde danie, również lunchowe, jest zawsze świeże, pyszne, przygotowane starannie, z dbałością o każdy szczegół.

Jeśli szukasz dobrego, sprawdzonego miejsca na pyszny lunch w Warszawie w porze popołudniowej, Bubbles jest najlepszym wyborem! Dzięki temu, że menu zmienia się codziennie możecie mieć pewność, że dania są świeże, przygotowywane tego samego dnia. Dogodna lokalizacja, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa sprawia, że Bubbles jest faworytem wśród lokali gastronomicznych w stolicy, zarówno na wyśmienitą kolację przy kieliszku szampana, jak i prosty, sycący lunch w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!

Menu i zdjęcia aktualnego Lunch Menu publikujemy codziennie na naszym InstaStories 🙂

Zapraszamy na lunch do naszego dużego ogródka restauracyjnego!

Restauracja z ogródkiem Warszawa Śródmieście