Promocje

Promocje

w Bubbles

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Szukasz miejsca, gdzie zjeść w Warszawie? Przyjdź do restauracji Bubbles, która znajduje się w samym sercu Śródmieścia. Poczuj klimat i daj się ponieść bąbelkom. Bubbles to nie tylko pyszne potrawy z najwyżej jakości składników, ale także orzeźwiające koktajle na bazie świeżych owoców i różnego rodzaju alkoholu. Sprawdź, aktualne promocje w Bubbles i nie zastanawiaj się, gdzie zjeść w Warszawie! 

Happy Bubbles

W poniedziałki i wtorki w godzinach 16:00 – 23:00. Wykup 2-godzinny Open Bar na francuskie wino musujące Happy Bubbles to tyle bąbelków, ile jesteś w stanie wypić w ciągu 2 godzin! W poniedziałki i wtorki w godzinach 16:00 – 23:00 oferujemy Wam możliwość wykupienia 2 godzinnego pakietu Open Bar na *bąbelki: Pijesz tyle bąbelków, ile chcesz, za jedyne 39,90 zł od osoby! 

*oferta dotyczy francuskiego wina musującego

Lunch

Zapraszamy na najlepszy lunch w Warszawie od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 16:00, który będzie idealnym rozwiązaniem na spędzenie czasu podczas przerwy w pracy.  Każdego dnia obowiązuje inne menu lunchowe, w którym zawsze znajdziecie dwie pozycje – mięsną oraz wegetariańską. W zestawie obiadowym, oprócz dania głównego, każdego dnia serwujemy inną zupę oraz domowy kompot.  Koszt lunchu wynosi 25 zł.