Sukces Bubbles na gali Gault&Millau!


Sukces Bubbles na gali Gault&Millau!

Restauracja Bubbles została po raz kolejny doceniona przez prestiżowy przewodnik Gault&Millau Polska. W słynnym Żółtym Przewodniku na rok 2018 rok Restauracja Bubbles utrzymała swój wysoki status, trzeci rok z rzędu otrzymując 12,5/20 punktu.

Trzymamy poziom! Sukces na Gali Gault&Milau!

Premiera nowej edycji prestiżowego Żółtego Przewodnika, w którym doceniane są najlepsze Restauracje na terenie całego kraju, miała miejsce podczas uroczystej gali we Wrocławiu, 27 listopada 2017 r. Żółty Przewodnik Gault&Millau Polska jest ogólnopolskim, najbardziej sprawdzonym źródłem informacji o tym, gdzie warto w Polsce zjeść i gdzie można kupić regionalne produkty, przetestowane i polecane przez redakcję Przewodnika. W tym roku inspektorzy spośród tysiąca odwiedzonych restauracji w całej Polsce wybrali 580 restauracji, które polecają w swoim przewodniku.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i dumni, że już po raz trzeci restauracja Bubbles, a także nasz codzienny wysiłek i ciężka praca zostały docenione. Cały czas udaje nam się utrzymać wysoką notę, 12,5/20, która plasuje restaurację Bubbles wśród najlepszych polskich lokali gastronomicznych. Dziękujemy!