Catering Warszawa – inny wymiar smaku

Catering Warszawa

inny wymiar smaku

Uwielbiasz smak potraw z naszego menu, ale nie masz czasu, żeby przyjść do restauracji? Szukasz oferty idealnie skrojonej pod siebie? Bubbles oferuje usługi cateringowe na terenie całego miasta. Dzięki temu możesz rozkoszować się ulubionymi daniami w domu lub w biurze wiedząc, że były na świeżo specjalnie dla Ciebie przygotowane.

Catering Warszawa to oferta stworzona z pasją do jedzenia. Nasi kucharze starannie przygotowują menu, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Możesz wybrać jeden w przygotowanych przez nas zestawów, dań bądź skomponować własny, niepowtarzalny posiłek.

W Bubbles doświadczenie łączymy z miłością do gotowania. Tradycja przeplata się z nowymi pomysłami kulinarnymi naszego szefa kuchni. Zapraszamy zatem wszystkich, dla których liczy się dobre jedzenie przygotowane prosto od serca. Nasza bogata oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych. Bubbles catering Warszawa pomoże Ci zorganizować imprezę okolicznościową, spotkanie biznesowe czy dla pracowników, spotkanie w gronie znajomych czy po prostu smaczny obiad dla rodziny. W menu posiadamy zimne przekąski, smaczne dania obiadowe i przepyszne desery. Zamówienie dostarczamy we wskazane przez Was miejsce i o określonej porze.

 

 

 

Bogate menu cateringowe

 

Pragniemy uwolnić Was od niepotrzebnych zmartwień, dlatego w ofercie posiadamy bogate menu cateringowe. Catering Warszawa to doświadczenie przekładające się na smak i prezencję serwowanych potraw.  Potwierdzić mogą to setki zadowolonych klientów. Dzięki temu możecie celebrować czas spędzany w gronie najbliższych, delektując się smacznymi daniami specjalnie dla Was przygotowanych. Nasi kucharze przygotują dla Państwa menu dostosowane do charakteru imprezy i Państwa życzeń.

 

Bubbles Catering Warszawa to niezwykłe miejsce stale rozwijające się dla dobra całego zespołu i klientów. Dbamy o najnowsze kulinarne nowinki, niejedne już wypróbowaliśmy i wprowadziliśmy na stale do naszego menu. Oczywiście otwieramy się również na wszystkie propozycje naszych klientów i uwzględniamy także Wasze pomysły. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak podane jedzenie na przyjęciu czy spotkaniu jest ważne i jaką potrafi sprawić przyjemność. Dlatego też do każdego przygotowanego przez nas dania podchodzimy z wielką starannością, aby nasi klienci mogli się rozkoszować ich smakiem.

Do każdego klienta i zamówionego cateringu podchodzimy indywidualnie. Każde zamówienie złożone w restauracji lub poprzez roomservice jest dla nas wyzwaniem. Pragniemy zaspokoić pragnienia kulinarne wszystkich naszych klientów, nawet tych z najbardziej wyrafinowanymi i wymagającymi kubkami smakowymi. Zadowolenie naszych klientów to nasz cel i wyzwanie, któremu codziennie zamierzamy sprostać.

 

Ciężko znaleźć dobry bar w warszawie. Musi mieć klientów i smaczne świeże jedzenie. Wszystko to ma Bubbles.

Niejeden lokal w stolicy nazywa się dobry bar w warszawie. Bubbles to nie tylko dobry bar ale również fantastyczne szampany prosto z Szampanii we Francji.

W Bubbles nad wykonaniem wszystkich potraw i dań, tych na miejscu w restauracji, jak i zamówione na catering Warszawa są dopracowywane przez cały zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Szef kuchni dba przede wszystkim o jakość, świeżość i kompozycję dań wykonywanych przez kucharzy. Każdy członek naszego zespołu na swoje zadania i jest odpowiedzialny za części lub składniki potraw, bez których gotowe dania nie miały właściwego smaku.Jak już wspomnieliśmy, catering Warszawa z Bubbles to zawsze świeżo przyrządzane dania cateringowe. Kucharze korzystają ze składników i przypraw ogólnodostępnych, najczęściej sezonowo. Wiemy, że świeże składniki są sekretem każdej kuchni i smaku każdego z dań.

Zespół pasjonatów dobrej kuchni

 

Bubbles catering Warszawa to zespół pasjonatów dobrej kuchni i entuzjaści smaku. Mamy głowy pełne pomysłów. Chcemy być obecni na stołach tych, którzy nie mają czasu na przyjście do naszego lokalu. Dlatego oferujemy Wam profesjonalne usługi cateringowe. Teraz specjałami z naszej kuchni możecie się delektować nie tylko przy stoliku naszej restauracji, ale także w zaciszu własnego domu lub biura, a nawet hałaśliwej sali, w której odbywa się przyjęcie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu cateringowym. Gwarantujemy, że wrócisz do nas, pamiętając nasze wspaniałe smaki. Pozwól nam o siebie zadbać!