Zespół

Nasz

Zespół

Najlepszy bar w Warszawie

 

W Bubbles tworzymy zgraną ekipę, która wie jak sprawić radość swoim Gościom.
Dbamy, aby na talerzach odwiedzających znajdowały się potrawy najwyższej jakości, przygotowywane z najlepszych składników. Stawiamy na mieszankę tradycyjnych, znanych w wielu domach smaków z nowoczesnością. Wszystko da się pogodzić, a najbardziej udane z naszych eksperymentów kulinarnych, można znaleźć w menu. Nie ma większej satysfakcji z naszej pracy, niż wyrazy uznania płynące od naszych Gości po zakończonym posiłku. Dlatego Bubbles to najlepszy bar w Warszawie.

A że wypełniamy żołądki i serca coraz większego grona fanów dobrej kuchni, przyjemność z pracy w Bubbles stale rośnie! 🙂

 

Tomek - właściciel Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

Tomasz Pydyś

Właściciel Bubbles Bar

 

Dobre jedzenie i pyszne bąbelki to jest to, co Tomek lubi najbardziej. Poświęca Bubbles całą swoją energię i czas, bo to miejsce jest jego drugim domem. Niestrudzenie poszukuje nowych smaków, zapachów i inspirujących miejsc. Jak znajdzie wolną chwilę realizuje swoje pozostałe pasje: motoryzację, skoki ze spadochronu i wakeboard. Jego marzeniem jest uczynić z Bubbles miejsce o największym wyborze szampana, prosecco i cavy w Polsce./p>

 

Seweryn Piechowicz

Szef Kuchni

 

Dla Seweryna gotowanie to nie tylko zawód, ale i pasja. Już będąc dzieckiem wiedział, że zostanie kucharzem. Uwielbia gotować na świeżych warzywach i naturalnych produktach i nigdy nie podałby gościom czegoś, czego sam by nie chciał zjeść.

Seweryn - szef kuchni Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

 

Magda - Menager Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

Magda

Manager

 

Magda organizuje pracę w Bubbles, poza tym jest odpowiedzialna za nalewki i konfitury. Prywatnie zajada się pizzą, zimą jeździ na nartach, latem na rolkach.

 

Darek

 

Darek - kucharz Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

KUCHARZ

Młody, ale niezwykle zdolny absolwent szkoły gastronomicznej, prawdziwy pasjonat gotowania. Kiedy nie eksperymentuje z nowymi smakami i zapachami, zajmuje się majsterkowaniem, wędkowaniem albo…naprawianiem samochodu. Jak mówi, potrafi naprawić wszystko oprócz silnika. Prawdziwa złota rączka!

Jarek

 

Jarek - Kucharz Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

Kucharz

Jarek od dzieciństwa uwielbiał gotować. Swoje marzenie wcielił w życie. Prywatnie lubi bujać w obłokach, dosłownie i w przenośni, jest pilotem szybowców.

Piotr

 

 

Piotr - kucharz Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

KUCHARZ

Pasję do gotowania odziedziczył w genach, od swojego taty. Jak nie gotuje, skacze ze spadochronem. Wulkan energii, zawsze uśmiechnięty, wnosi do naszego zespołu zastrzyk słońca i radości.

 

 

Karolina

Kelnerka

Jest wulkanem pozytywnej energii, w jej towarzystwie nie można czuć się smutno. Lubi rozmawiać z ludźmi i okazuje im zainteresowanie i empatię. Prywatnie miłośniczka aktywnego spędzania czasu, gdy nie jeździ na wycieczki rowerowe z zapałem ogląda kino akcji.

Karolina - kelerka Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

 

 

 

Zbyszek

 

Zbyszek Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

KELNER

Pogodny, zawsze uśmiechnięty i pomocny. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, po godzinach trenuje boks. Poza tym świetnie tańczy.

Agnieszka

 

Agnieszka - kelerka Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

KELNERKA

Agnieszka to oaza spokoju. Jak przystało na mamę dwójki dzieci jest bardzo dobrze zorganizowana. Wolne chwile spędza aktywnie uprawiając sport.

Gabrysia

Gabyrysia - Kelnerka Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

 

Kelnerka

Gabrysia to niezwykle energiczna osoba, uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Gdy nie pracuje w Bubbles prowadzi dla dzieci warsztaty o swoich ulubionych owadach- trzmielach. Jest fanką snowboardu i surfingu.

 

 

 

 

Władek

Władek Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

Kelner

Hubert

 

 Kelner Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

Kelner

Damian

Damina - Kelnder Bubbles bar, najlepszy bar w Warszawie

 

KELNER

 

 

BĄBELKI W BUBBLES

Bubbles to nie tylko Szampania, do wyboru również szeroki wybór win z Włoch i Hiszpanii. Wielbicieli mocnych trunków czeka spotkanie z wielkimi markami klasycznych alkoholi, oraz niespodziankami z rodzimych gorzelni.